Fotospaustuvė.lt

Spauda ant drobės, fotopopieriaus, reprodukcijos, fotospauda

Iki kovo 11-osios dienos Lietuvos vėliavai, Vyčiui, Gediminaičių stulpams ir kitai simbolikai nuolaidos 15%. Lietuvos simbolika spausdinama ant natūralios drobės, aptraukiama ant medinio porėmio ir paruošiama galutiniam kabinimui ant sienos. Natūrali drobė vėliavai suteikia tekstūrą ir natūralumo pojūtį, o kitoje drobės pusėje galima parašyti palinkėjimą, todėl Lietuvos vėliava yra puiki dovana tikram patriotui.
Populiariausi yra šie vėliavų dydžiai :
30×40 – kaina su nuolaida 14 Eur

60×40- kaina su nuolaida 17 Eur

90×60 cm – kaina su nuolaida 28 Eur
Galime padaryti bet kokį Jūsų norimą dydį, o kaina bus paskaičiuojama individualiai.

drobė, natūrali drobė,sintetinė drobė,vėliava ant drobės, vėliavos,spauda ant drobės, plačiaformatė spauda, nuotraukų spauda, kokybiska spauda

Skaityti toliau

Nuo šiol mūsų spaustuvėje galite atsispausdinti ypač didelio formato spaudinius ant drobės arba fotopopieriaus. Dauguma spaustuvių spausdina drobes, kurių maksimali kraštinė yra 100cm. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti spaudą, kurios maksimali viena kraštinė gali būti 140cm, kitos kraštinės ilgis nėra ribojamas. Tai reiškia, kad galite atsispausdinti labai didelį paveikslą ar nuotrauką, kurių pagaminimo kokybę, ilgaamžiškumą ir patvarumą užtikrins profesionali mūsų spausdinimo įranga ir darbuotojų aukšta kompetencija. Didelio formato spaudai reikalingos ypatingai geros kokybės nuotraukos, siekiant užtikrinti detalų ir kokybišką spaudos vaizdinį ant drobės. Spaudą galite pasirinkti tarp natūralios ir sintetinės drobės. Norite bendradarbiauti, bet netikite mūsų siūlomo kokybe? Susisiekite ir padarysime pavyzdinį darbą nemokamai!
Siūlome atsispausdinti šiuos formatus:

110×200 cm
130×200 cm
140×200 cm

Norite individualaus formato? Susisiekite su mumis, o mes pasiūlysime Jums geriausiai tinkantį formatą ir geriausias įsigijimo sąlygas !

Info@fotospaustuve.lt

Spauskite čia ir sužinokite kainas!

Skaityti toliau

Teikiame aukščiausios kokybės spaudos ant natūralios ir sintetinės drobės bei įvairių rūšių fotopopierių paslaugas. Spausdiname ekologiškais pigmentiniais rašalais, garantuojančiais itin aukštą spausdinimo kokybę ir spausdinamos nuotraukos detalumą. Spauda ant drobės vyksta šiais etapais:
Visų pirma, specialiomis programomis spaudai skirta nuotrauka yra sumaketuojama ir paruošiama. Tada atspausdinta drobė paliekama džiūti tam tikrą laiką ir vėliau dedama ant medinio porėmio ir lakuojama. Galiausiai yra pritvirtinami kabinimo elementai ir drobė paruošiama lengvam kabinimui ant sienos.
Fotospaustuvės naudoja kokybiškas spaudai reikalingas medžiagas, todėl mūsų pagamintoms drobėms yra taikoma viso gyvenimo garantija nuo išblukimo ar kitokio aplinkos poveikio.
Siūlome pažiūrėti gamybos procesą:

Susisiekite : info@fotospaustuve.lt

Skaityti toliau