Privatumo politika

Lorem ipsum dolor sit amet

Fotospaustuve.lt
[atnaujinimo data: 2017-08-01]

Fotospaustuve (“Fotospaustuve.lt” “mes” arba “mūsų”) pateikia šias privatumo politikos gaires ir procedūras ryšium su privačios informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu iš klientų naudojančių internetinę svetainę www.fotospaustuve.lt.  Fotospaustuve.lt įgalina vartotojus naudojančius internetinę svetainę fotospaustuve.lt suformuoti individualius spaudos ant dorbes/fotopopieriaus ir kitus galimus su portalo veikla susijusius užsakymus. Apibrėžta privatumo politika galioja tik informacijai kurią vartotojas pateikia mums naudodamas mūsų tinklalapį ir paslaugas.

UŽSAKYMO PRIĖMIMUI REIKALINGA INFORMACIJA
Jeigu jūs užsakote prekę naudodamiesi svetaine fotospaustuve.lt, kurios užsakymo forma yra mūsų internetiniame puslapyje, mes savo ruožtu pareikalausime  tam tikros asmeninės Jūsų informacijos. Jūs privalote mums pateikti validžią ir tikrą kontaktinę informaciją tokią kaip vardas, pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, elektroninis paštas, telefono numeris. Mes naudosime šią informaciją tik mokėjimo ir pinigų perlaidų tikslams, bei tam, kad įvykdytume jūsų užsakymus kaip pageidauta. Jeigu susidursime su problemomis vykdydami jūsų užsakymą, mes panaudosime šią informaciją tam, kad susisiektumėme su Jumis. Taip pat jums pateikus konkrečios prekės užsakymą, mes panaudosime šią informaciją, tam, kad elektroninio pašto pagalba atsiųstumėm patvirtinimą susijusį su jūsų užsakymu.
Kai jūs atliekate pirkimą fotospaustuve.lt svetainėje, mes įsipareigojame niekam neskelbti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją tokią kaip: (vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, banko mokėjimų duomenys.). Mums ši informacija yra reikalinga norint sėkmingai atlikti pardavimą ir sėkmingai pristatyti jūsų prekes.
Mes nebendradarbiaujam su jokiomis kompanijomis ar trečiaisiais asmenimis, kurie  turėtų priieigą prie bet kokios jūsų asmeninės informacijos.
Jeigu mūsų privatumo politika pasikeistų, mes apie pakeitimus būtinai informuosime asmeniškai arba fotospaustuve.lt svetainės privatumo politikos lange.

Pildydami užsakymo formą, jūs sutinkate, kad jūsų elektroninio pašto adresas būtų įtrauktas į fotospaustuvė duomenų bazę ir gali būti panaudotas pristatant naujus produktus ar skelbiant akcijas. Jeigu pageidaujate negauti komercinių fotospaustuve.lt galerijos pasiūlymų spauskite “Unsubscibe” mygtuką naujienlaiškio kurį gausite pabaigoje arba susisiekite su mumis info@fotospaustuve.lt
Jeigu manote, kad šis internetinis portalas nesilaiko savo privatumo politikos galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@fotospaustuve.lt , arba telefonu +37067853877.