Teikiamos paslaugos

Užsakyti

Aukščiausios kokybės spauda ant drobės ir fotopopieriaus

Ilgametė patirtis spausdinant giclee paveikslų reprodukcijas Luxart.club projektui.

Muziejinės kokybės reprodukcijos ant drobės

Spausdiname aukščiausios kokybės didelio formato rašaliniu Canon spausdintuvu, kuris naudodamas dvylikos spalvų dvi labai tiksliai veikiančias spausdinimo galvutes atkuria net ir pačias smulkiausias spausdinamo failo detales. Svarbu pabrėžti, kad maksimali viena spausdinamo paveikslo kraštinė neturėtų viršyti 150 cm, kitos kraštinės ilgis nėra ribojamas. Spausdinamo paveikslo ilgis nėra ribojamas, todėl galima atspausdinti ypač didelio formato darbus. Muziejinės kokybės paveikslų reprodukcijas spausdiname tik ant natūralios drobės, siekiant išgauti kuo tikroviškesnį ir kokybiškesnį paveikslo atvaizdą. Spaudą aptempiame ant medinio porėmio ir paruošiame kabinimui, todėl paveikslą galima iš karto kabinti ant sienos arba rėminti.

Nuotraukų spauda ant drobės

Patikima ir labai tiksli Canon plačiaformačių spausdintuvų spausdinimo technologiją taip pat leidžia atspausdinti ir Jūsų darytas nuotraukas ant drobės. Spausdinant nuotraukas ant drobės atliekami lygiai tokie patys spausdinimo žingsniai kaip ir gaminant muziejinės kokybės reprodukcijas. Nuotraukų spauda ant drobės išsiskiria savo tekstūra, itin dideliu detalumu ir puikiai dera kuriant unikalų interjerą. Verta paminėti, kad spausdinant Jūsų nuotraukas ant drobės yra galimybė rinktis tarp natūralios ir sintetinės drobės, dėl kurių gamybinių savybių atspaustos nuotraukos atrodo savitai. Atspausdinus nuotraukas ant drobės, drobė yra užtempiama ant medinio porėmio, nulakuojama specialiai drobei skirtu laku ir paruošiama kabinimui ant sienos.

Nuotraukų spauda ant foto popieriaus

Mūsų plačiaformatė spausdinimo technologijos taip pat suteikia galimybę spausdinti nuotraukas ant įvairaus storio ir tipo matinio arba blizgaus labai geros kokybės foto popieriaus. Net ir telefonu darytos nuotraukos leidžia išgauti pačias mažiausias detales ir spalvas, dėl kurių ant foto popieriaus atspausdintos nuotraukos atrodo ryškios ir labai kokybiškos.

Spauda ant fotopopieriaus popieriaus, plakatai.

Siekdami užtikrinti platų paslaugų asortimentą, savo klientams siūlome atsispausdinti tapetus, skirtus unikaliam namų interjerui, reklaminius plakatus, kurie prikaustys dėmesį savo detalumu ir ryškiomis spalvomis.

Užsisakyk autorinę muziejinės kokybės reprodukciją Luxart.club galerijoje

Užsisakyti

Darbų galerija

Užsakyti spaudą

Užpildykite užklausos formą ir tuojau pat gaukite geriausią pasiūlymą.

Natūrali drobė su porėmiuSintetinė drobė su porėmiuFoto popieriusNatūrali drobė be porėmioSintetinė drobė be porėmio