Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Lorem ipsum dolor sit amet

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie spaudą ant drobes ir fotopopieriaus

Didelių failų siuntimas per www.wetransfer.com portalą

Jeigu Jūsų failas yra didesnis negu 25 MB rekomenduojame siųsti per portalą www.wetransfer.com . Jums tereikia pridėti nuotrauką ir laukelyje "Email to" parašyti info@fotospaustuve.lt . Laukelyje "Your mail" nurodykite teisingą savo el. pašto adresą ir palikite trumpa komentarą. Maksismalus prisegtos nuotraukos dydis iki 2 GB.

Mokėjimas grynais

Jeigu norite sumokėti grynais už prekes arba paslaugas, mus galite rasti Ozo g.4, Vilnius. 10:30 - 18:30. Prieš atvykstant rekomenduojame susisiekti. Jeigu esate iš kito miesto, apmokėjimas vyksta tik bankiniu pavedimu.

Mokėjimas pavedimu

Apmokėjimą už prekes ar paslaugas galite atlikti pavedimu, mes atsiųsime Jums el. paštu sąskaitą apmokėjimui, ją galite apmokėti naudodamiesi el. bankininkyste, arba nuvykę į Jūsų pasirinktą banką.

Kiek trunka prekės gamyba?

Gamybos trukmė nuo 1 darbo dienos iki 10 darbo dienų ir priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir matmenų.

Nuotraukų ir paveikslų reprodukcijų autorinės teisės

Autorių turtinės teisės galioja visą autoriaus gyvenimą ir 70 metų po autoriaus mirties, neatsižvelgiant į kūrinio teisėto padarymo viešai prieinamu datą. Jeigu mums kils įtarimų dėl jūsų pasirinktos spaudos autorinių teisių, mes paprašysime įrodymo, kad darbą galime spausdinti ir pasiliekame sau teisę neatlikti Jūsų užsakymo.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje 5 - 10 Eur priklausomai nuo prekės dydžio. Prekes Jums pristatys LP Express kurjeris.

Prekių atsiėmimas

Prekes galite atsiimti adresu OZO g. 4 - Vilnius 10:30 - 18:30. Prieš atvykstant rekomenduojame susisiekti tel. nr - 867853877.

Ką daryti jeigu norimo matmens kaina nėra nurodyta

Dėl nenurodytų matmenų susisiekite kontaktiniu telefonu arba el. paštu. Galimos visos dydžių variacijos, svarbu, kad spausdinant ant drobės mažiausia kraštinė neviršytų 100 cm, o ant fotopopieriaus 110 cm.

Norime pasipuošti namus, bet reikia idėjų.

Jeigu norite pagyvinti savo namų interjerą fotografija ant drobės ar nuotrauka, galite kreiptis į mūsų kolektyvą ir mes pasistengsime rasti sprendimą Jums. Taip pat apsilankykite www.luxart.club galerijoje, kur galite užsakyti autorinį meną, kurio spaudą atlieka mūsų spaustuvė.

Neradote atsakymo? Susisiekite su mumis